| NFA23 a întrebat:

Salut, am și eu o întrebare.
Am o iubită și sunt cu ea de vreo 6 luni de zile, după Crăciun. A început să mă urmărească un număr 155 care corespunde cu numărul de la sfârșit al surorii ei. Și văd peste tot acest număr: la apartamente, la mașini la blocuri la ceas sau când primesc o notificare fix să fie ceasul 21:55 sau așa mai departe.Ce înseamnă că mă urmărește acest număr de vreo 14 zile?

2 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Ai pus geana pe soră!

| NFA23 explică:

Și problema e că iubita mea e pe 1 septembrie iar sora ei pe 5 septembrie.dar mă urmărește numărul asta de telefon de la sfârșit al surorii iubitei mele mereu...și vreau să știu ce înseamnă că în fiecare zi îl văd.