| Daniel378 a întrebat:

Intru cu multe fete in vorba. Dar problema e ca nu apuc sa vorbesc 2 zile cu ele. Ma ignora, adevaru l e ca nu vorbesc urat si nu injur. Dati-mi un sfat

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ele nu sunt interesate de tine, si nu i si doresc o relatie cu tine, te ignoră deoarece nu vor sa te jigneasca sa ti spună in față ce cred ele despre tine, inca nu ai gasit fata potrivită. Ce varsta ai?

| OldSoul a răspuns:

Eu daca as vrea sa obtin o relatie cu o fata, cel mai probabil o invit dupa cateva minute de conversatie la un film, sau ceva de genul.
Daca stau sa vorbesc zile intregi cu ele deja e clar ca la un moment dat ramanem fara subiectie, avand in vedere ca ne cunoastem doar superficial, apoi se va instala plictiseala si uite asa am pierdut timp degeaba.
Desigur exista si cazul in care ea te place si te ajuta sa lungiti conversatia, dar sa revenim totusi cu picioarele pe pamant si sa nu speram la minuni.

| WaterDrop a răspuns:

Probabil doar sunt amabile cu tine, sau tu nu`ti comunici clar intentiile, sau le plictisesti, etc.Pot fi o multime de cauze pentru care nu te mai baga in seama.Cel mai bine ar fi sa le intrebi chiar pe ele motivul sincer, ca sa il poti repara pe viitor.O intrebare nu te costa nimic happy