| DervambS a întrebat:

Am si eu o mica(mare)intrebare!
Deci sa incep: tot intr-un post pe aici pe unde-va cineva zicea ca sa bagi cd/dvd in unitate ai nevoie sa setezi tu acolo ce trebuie facut.am facut asa dar nu a mers deoarece mi-e de cand am bagat niste update-uri de la "microsoft sistem update" nu stiu ce sa ii mai fac! Bag cd/dvd si nu porneste automat. Inaite cand ii bagam in pc cd/dvd nu conta imi zicea ce sa aleg din fereastra respecti-va de ex: era sa deschid folderul sa ii ascult si mai multe...si mentionez ca nici macar la stick acum numai face asta si doar ce am instalat windows-ul si sincer sunt 90% sigur ca nu e din cauza la windows.
am incercat detoate dar nu am gasit nici o rezolvare pls help meeeeeeee
cu respect DervambS

4 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Cd writer scuzehappy

| DervambS explică:

Si ce imi recomanzi Kronstadt Revival sa fac? sa sterg windows-ul iar?

| DervambS explică:

Numai poate nimeni sa ma mai ajute cu un sfat ceva?big grin

Răspuns utilizator avertizat