| VVhite a întrebat:

Salut am si eu o problema am inceput sa ma deochi ZILNIC stie careva cum pot scapa permanent de deochi?

3 răspunsuri:
| simiy a răspuns:

Eu nu cred ca te deochi zilnic, ce inseamna asta sau de unde stii ca te deochi? poate ai ceva probleme medicale din cauza carora te simti rau incearca numai sa vezi daca stai in casa o zi si nu te intalnesti cu nimeni cum te vei simti.

| VVhite explică (pentru simiy):

Nu pentru ca dupa ce ma descanta imi trece, ma deochi chiar si cat stau in casa si mai ales daca privesc in oglinda