| m3mo_8941 a întrebat:

Salut.
am si eu o problema cu PC-ul... nu mi se mai invarte ventilatorul de pe placa de baza... mai exact dupa procesor.
Am crezut ca e ventilatorul ars. si l-am inlocuit. aceeasi problema.
merge dar trebuie ajutat... adica sa il invart eu cand il pornesc pana pleaca singur.
Care e problema?

4 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Daca nu e de la ventilator, atunci e problema cu alimentarea de pe placa de baza.

| m3mo_8941 explică:

Si cum pot rezolva porblema asta?
sunt 100% sigur ca e ceva cu placa de baza. pentru ca cea veche sa bulit. si dupa ce am schimbat-o a inceput sa faca asa happy

| m3mo_8941 explică:

Nu stie nimeni cum pot sa rezolv problema?

| eminemdrdree a răspuns:

Verifica sa nu fie placa da baza devina du-te la un profesionist cu unitatea el va stii ce e de facut sau macar sa il intrebi sau incerca tu sa vezi poate nu primeste destula electricitate poate undeva nu face bine contact vreun fir succes eu iti doresc sa iti repari computerul cat mai repedewinking