| Gabiwio489235b a întrebat:

Am si eu o problema!
eu as vrea sa instalez windows 7 ultimate dar nu mi-l accepta am placa video 256 mb si 2gb ram de la ce poate fii?
Mentionez ca acum am windows lastxp17, dar nici nu pot downloanda nimic, e plin cu virusi + ca am doar windows 7 ultimate...
Va rog spuneti-mi ce sa fac

Răspuns Câştigător
| BrunetteGirl21 a răspuns:

Nu e compatibil pentru windows7.Fa rost de un xp SP2 pentru ca este un windows mai usor happy

| Gabiwio489235b explică (pentru BrunetteGirl21):

Nu am de unde, poti sa imi dai un site de unde il pot downloada sa il pun pe dvd?

| Gabiwio489235b explică (pentru BrunetteGirl21):

Dar nu am de unde sa iau, imi poti lasa un site cu acest windows? Te rogg!

| BrunetteGirl21 a răspuns (pentru Gabiwio489235b):

Nu stiu niciun site.Intreaba`ti si tu colegii prietenii sau vecinii trebuie sa aiba cineva