| PredatoR a întrebat:

Am si eu o rugaminte la voi, terminati cu intrebarile gen "Care e culoarea ta preferata", "Care s-a nascut pe aceeasi data cu mine ii dau funda" etc. A, si sa nu mai cereti sa va faca altii temele pe site! Acest site este pentru a auta pe altii, nu pentru copii de 10 ani care n-au ce face si incepe sa posteze tot felul de intrebari idioate. Ce parere aveti?happy

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt de acord cu tine dar Raluca tot nu ia nicio măsură privind căderea liberă a site-ului din cauza asta.
Pa, pa.

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Bună! Am observat și eu avalanșa de întrebări aiurite de pe site! Dar toate întrebările cu teme sau caracter irelevant trebuie raportate! Unii le pun din plictiseală, alții din prostie sau sarcasm!
Și încă ceva: pentru majoritatea întrebărilor de pe TPU este necesară o simplă căutare pe google pentru a găsi răspunsul!
Dar degeaba noi tot ne exprimăm părerea și comentăm întrebările altora, trebuie luată o atitudine fermă!