| Cata_Alyn_1990 a întrebat:

Salut, am si eu problema poate ati trecut si voi prin asa ceva.
Astept un colet de ceva vreme, trimis din Austria, pe diferite siteuri de cautat colete imi arata ca e la Lugoj.

Data: 07.01. 2019 08:21:00
livrare în livrare; Codul poștal Lugoj
Sun la toate firmele de livrare din Lugoj si la Posta bineinteles si coletul NU E!
Dar totusi unde este coletul daca este in Lugoj.
Daca ati patit asa ceva, as dori sa stiu continuarea povesti. Multumesc

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Coletul este in tranzit, cu curierul, probabil intre orase sau localitati.

| Cata_Alyn_1990 explică (pentru Violleta2022):

Am rezolvat mersi, era la gunoaiele de la fan courier