| Georgia1234567890 a întrebat:

Salut happyhappyhappy. Am sters niste conversatii de pe facebook, dar totusi, le pot vedea din nou? Daca da, cum? happyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappy

5 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

In casuta in care vorbesti cu prietenii dai la Optiuni si dupa la Vezi toata conversatia s iacolo iti arata toata conversatia chiar daca a fost stearsa, e ca un fel de istoric ce nu se poate sterge.
Bafta.

| DanielVălean a răspuns:

Daca le-ai sters de acolo din Mesaje din bara din stanga atunci nu, daca l-ai sters asa pur si simplu cand conversai dand clic pe Goleste Fereastra atunci poti sa le revezi in bara Mesaje din stanga sub profil sau Messages si cauti persoana cu care ai vorbit.

| LetMeHelp a răspuns:

Păi eu ştiam că nu ai cum să ştergi conversaţiile, ci doar să le arhivezi. Aşa că du-te acolo la arhive şi ai să găseşti conversaţia.

| Camytza2003 a răspuns:

Prin niste programe de pe net.Cauta pe google ce vrei si intra pe forumuri sau descarca direct programul.Este cea mai simpla metoda.

| angeloecelmaitaredinparcare a răspuns:

Care ii fb tau?