| Alinnnnnna a întrebat:

Salut am terminat primul an de economie,insa nu l-am dat,mi-a fost foarte greu,,singura nu stiu de ce am ales economia, si-mi pare tare rau ca am pierdut un an aiurea.acum trebuie sa aleg altceva insa nu mai stiu ce,biologie nu-mi place, dreptul la fel.sint foarte confuza.nu stiu ce vreau sa fac, mi se pare ca m-ar plictisi orice.imi pare ceva interesant jobul de stewardesa insa nu stiu sigur ..help pleasee

1 răspuns:
| Glumet a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, gandeste-te ce ti-ar place sa faci confused