| Bilii a întrebat:

Salut,am un canal de Youtube 6 abonati si nu prea am vizualizari la videoclipuri. Intre 0-3 vizualizari, dar am postat un videoclip si peste noapte am facut 300 de vizualizari si a crescut la 800 peste 2 zile unde s-a oprit la 870. Apoi cand am postat iar videoclipuri tot intre 0-3 vizualizari am. Cum fac sa am iar multe vizualizari poate chiar abonati noi?

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Vizualizarile si numarul de abonati sunt influentate de continutul pe care il pui pe Youtube, dar si de modul cum iti promovezi contul.
Ce va considera lumea atractiv va avea multe vizualizari. Si invers; ce nu va fi de interes nu va aduna mai mult de 100 de vizualizari.