| anonim_4396 a întrebat:

Salut am un samsung s5260 star II si cand intru de pe el pe internet pe site-uri de genu : grepolis, triburile, drpciv... imi spune ca nu am java script instalat ma puteti ajuta cu vreun java pentru samsung s5260 star II sau cu o solutie cv scuzatima ca postez aici dar nu mi s-a raspuns scuze...

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Unele siteuri nu se pot accesa din mobil, pc-ul sau leptopul are versiunea java necesara pentru a accesa respectivele pagini.