| Andrewe a întrebat:

Salut, am un telefon de serviciu și am făcut cost suplimentar, angajatorul poate vedea acest lucru instant print-o notificare de la retea sau doar vede la final pe factura?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Câti angajați au tel de serviciu?

| Andrewe explică (pentru sierra1):

60-65

| sierra1 a răspuns (pentru Andrewe):

In cazul ăsta cred că nu te bagă nimeni in seamă (consumul pe factură) până la data scadentă a plății.

Dar dacă mă gândesc bine, poate nici atunci (doar să nu fi "sărit calul" cu costurile suplimentare)

| Andrewe explică (pentru sierra1):

Nu e cost mare, și oricum era în interes de serviciu

| sierra1 a răspuns (pentru Andrewe):

Asta spuneam, doar să nu fi "sărit calul"...

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Probabil poate si printr-o notificare, poate nu chiar instanta, dar asta depinde de furnizorul sau propriu de servicii de la firma respectiva.