| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon (samsung 5230) si am facut poze, dar intrebarea este cum pot sa le descarc pe calculator? Am cablul acela, dar dupa conectare unde intru, imi puteti zice pasii?

P. S: Nu imi apare nimic pe monitor nici pe telefon, iar in My computer nu se intampla nimic... ce trebuie sa fac, unde intru?

Multumesc.

4 răspunsuri:
| wykyal a răspuns:

Cred ca ar trebui sa i ti apara ceva in my computer si de acolo sa muti pozele unde vrei

| RoxanaPicsi a răspuns:

Hei ^^. Eu nu am telefon asa. Dar are o prietena buna happy Ce stiu e ca ea avea programul telefonului instalat in PC. Dupaia te descurci...

| 4ever_5725 a răspuns:

Si eu am tot tel asa nu-i bun de nimic cablu ala de date eu mi-am cumparat un bluetooth si asami bag poze in calc...

| ilasgeorgiana a răspuns:

Hm...Buna! Eu as descarca USB Driver Samsung 5230 ...Pentru ca eu am Samsung Galaxy S 1 Si asa am facut si merge pentru ca prima data cand am bagat cablu de date nu a mers. Sper Ca am Fost de ajutor! happy