| DonEduardo a întrebat:

Salut, am vazut azi-dimineata pe net un videoclip in care se zicea ca s-a luat ADN de la mai multe animale si s-a creat un Pikachu real. E adevarat?

Răspuns Câştigător
| FantasyBoy a răspuns:

E o farsa de Tiktok. Teoretic insa, e posibil sa se realizeze asa ceva.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| DonEduardo explică (pentru sadrian46):

De curiozitate doar, de unde stii?

| Simpatic a răspuns:

Pikachu ala din pokemon? happy iti dai seama ca ala e un personaj la fel de real precum bigfoot, yeti sau Monstrul din Loch Ness, despre ei se cred ca ar exista dar nu exista nicio dovada.
Cat despre acel videoclip de care zici nu l-am vazut dar te asigur ca este trucat, la ce tehnologie exista in ziua de azi orice se poate realiza aproape imposibil sa realizezi ca e real sau nu.
Aduceti-va aminte la trucajul din anii 70-80 numai stiu exact cand aia taiau un extraterestru, era atat de bine realizat pentru vremea sa ca mult timp s-a crezut ca este un video real.