| Emperor666 a întrebat:

Salut, am vazut un film acum 10-12 ani daca nu mai mult. Din cate imi aduc aminte era vorba despre unu care a fost rapit si i-se implantase o bomba in corp contra cronometru. Si era sunat din 10 in 10 minute pe telefonul mobil sau pe telefoanele publice dandu-i noi sarcini de indeplinit contra timp. (nu sunt sigur dar actorul principal cred ca era Jason Statham)

Si am mai vazut un film tot acum 10-12 ani, nu prea imi mai aduc aminte bine dar era vorba despre una nu sunt sigur daca era om sau extraterestru. Ea seduce barbati si ii atrage intr-o camera de hotel, ca in timpul actului sexual sa ii omoare cu un cutit.

1 răspuns:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Stiu si eu filmele dar nu le-am retinut denumirea.