| anonim_4396 a întrebat:

Salut am venit cu o întrebare sa stiu pe ce sa ma axez.
Ce ai lege din aceste doua ceasuri? ceas Apple "Apple Watch" sau ceas cu Android si care e motivul? Multumesc pentru timpul tau acordat.

1 răspuns:
| leapșa a răspuns:

Sincer, as alege iWatch pentru se sincronizeaza cu iPhone-ul, iar de obicei produsele Apple sunt mai rezistente.
Totusi, nu ai zis de ceasul Android pe care vrei sa ti-l iei.

Stiu ca iWatch are ecran din safir care e foarte rezistent. La apa insa, n-am idee; softul merge bine, insa trebuie sa platesti pentru alte aplicatii, iar asta e naspa. Pe Android ai o gramada de aplicatii.