| Ava1231 a întrebat:

Salut,
Are cineva un email al celor de la eMAG? Unde pot face o reclamatie?
Am comandat ceva si am primit altceva

5 răspunsuri:
| goguPatent a răspuns:

Fa direct retur

| Ava1231 explică (pentru goguPatent):

Si mai platesc ceva transport? Daca e vina lor ca in loc de un uscator de par am primit o masina de tuns?

| goguPatent a răspuns (pentru Ava1231):

Depinde...
citez:
În cazul în care politica de retur a seller-ului implică un cost de transport pentru retur, acesta se regaseste in pagina dedicată seller-ului.

| anonim_4396 a răspuns (pentru goguPatent):

Poti sa suni vanzatorul inainte si sa ii spui ca te astepti sa iti primesti absolut toti banii inapoi, inclusiv pe cei pe care i-ai platit ca sa iti livreze produsul. Eu asa am facut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.emag.ro/contact-form