| blueberryandcupcakes a întrebat:

As vrea sa stiu de la cineva care are un laptop Sony Vaio, ce parere are despre el. Cu cat ar fi mai vechi laptopul, cu atat ar fi mai bine, ca sa stiu cat de bune sunt componentele. Am auzit ca nu tin foarte mult, si de aceea as vrea sa ma conving. Multumesc!

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Sunt bune componentele! Nu prea repar pentru ca nu se strica dar intretin cateva aparate! Repet, sunt foarte bune laptopurile de la Sony.

| blueberryandcupcakes explică (pentru neluL):

Uitandu-ma la niste review-uri pe youtube, am inteles ca touchpad-ul este destul de mic si nu prea confortabil. Despre asta stii ceva? Ma orientasem si la un model de la HP( Laptop HP Envy M6-1231EA). Nu stiu cat de calitate este aceasta firma..si de aceea as vrea si parerea cunoscatorilor.

| neluL a răspuns (pentru blueberryandcupcakes):

Sony e mai bun decat HP dar nici ele nu sunt de lasat! La modele mai noi (Sony), de 3 ani incoace touchpad-ul este mare, oricum recomand un mouse indiferent ce laptop folosesti. Orice touchpad e incomod indiferent daca e mare sau mic.Mouse-le e sfant! Daca imi dai si un model de HP poate te ajut cu detalii.