| Tweety_9070 a întrebat:

As vrea sa va intreb, la Barn Buddy de pe hi5, cand iti ajuti un prieten de exemplu ca ii uzi plantele, apare o replica din poza lui "Thanks for helping me", sau la unii vecini ai mei apar replicile lor.de exemplu la o fata cand ii ud sau ii iau de pe plante gandaci, buruieni, etc., imi apare din poza ei "Multam vecine!", sau la alt prieten, cand ii ud florile apare "hay inunda-ma!". Nu numai, si cand furi sau pui gandaci, buruieni, tot la acelasi vecin imi apare "Fura c-o sa-ti fur si eu pe urma". Va rog spuneti-mi si mie cum se poate face asa? Va multumesc.

1 răspuns:
| Skittles19 a răspuns:

Buna Tweety.

Nu stiu daca se mai poate face asa ceva acum. Aceste mesaje puteau fi modificate inainte de aparitia noii versiuni de joc.

Sper ca te-am ajutat.
Pa, pa!
Sarbatori Fericite!