| Lucy92br a întrebat:

As vrea si eu sa stiu de ce nu imi apare serverul la internet (apare doar la favorites). Am facut update la protocol 48 (toate fisierele clean), folosesc windows, am bagat amxmod x, am modul gungame(cu CSDM-respawn---nu stiu unde am citit ca cica dproto nu merge cu csdm, pareri?), am copiat dproto. dll v0.9.87 in HLDS/cstrike/addons/dproto/ si am completat acea linie in plugins.ini din folderul metamod... totul ok... imi apare chiar si run in consola. 11 pluginuri din 11 (cand dau meta list). Nu inteleg de ce nu apare la internet. Deci chiar ma dispera. Va rog mult ajutati-ma daca v-ati impiedicat de same problem. crying Va multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Florynmatrix a răspuns:

Daca ai facut tot ce scrie aici foarte bine nu are cum sa nu mearga, eu asa am facut http://www.tutorialecstrike.com/inst_server.html iti urez succes