| Andrei844 a întrebat:

Salut,aseara ma plimbam cu inca 3 baieti pe la vreo 22.30, 23 si in stanga noastra era un gard forjat si am vazut o mana intinsa si dupa a disparut incet, aveti idee ce poate fi?

4 răspunsuri:
| SmaraldAlbastru a răspuns:

Era o mână întinsă. Dacă vedeai o mâță ciufulită, era doar o mâță ciufulită.

| Violleta2022 a răspuns:

De ce nu te-ai dus acolo sa verifici ce este, ca noi nu avem de unde stii ce vedenii ai vazut tu.

| Violleta2022 a răspuns:

Eu sunt curioasa,, ce cautati voi pe strada la 11 noaptea, cand aveti numai 14 anisori?
Parinti nu aveti sa fiti supravegheati?
Vedeti sa nu intrati in cine stie ce belea, daca v-a filmat cineva la ora aia, si cine era cu mana intinsa poate fusese batut ori talharit.
Copii de 14 ani trebuiau sa fie demult in casa, sau in prezenta parintilor, daca erau afara.

| sierra1 a răspuns:

Vinerea, e noaptea in care de regulă, mâinile (fără corp) ies la agățat