| CornelFTW a întrebat:

Salut, astazi am primit un avertisment intr-un proces verbal de contraventie. E primul proces verbal pe care l-am primit vreodata si nu stiu daca pentru un avertisment trebuie sa fac ceva. Daca da, ce? Am primit un exemplar de la politie si atat.

4 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

E doar avertisment, te-au iertat de amenda, dar te-au luat in vizor

| ShaOfHatred a răspuns (pentru Drimmero):

Nu au ei timp să-și amintească de el, stai liniștit rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru ShaOfHatred):

Vezi-ti de treaba ca te trec pe caietul lor, pe raportul ala, d-aia iti noteaza datele

| ShaOfHatred a răspuns:

E doar un avertisment. La avertisment nu trebuie să faci nimic. Te-a iertat sticletul.