| Oancea_Andrei_2000 a întrebat:

Astazi e ziua unui prieten si vreau sa ii scriu pe Facebook la multi ani! M-am uitat peste alte intrebari numai ca, cand dau pe profilul lui nu imi arata nicaieri unde trebuie sa ii scriu

2 răspunsuri:
| PersonajFictiv a răspuns:

Daca iti e prieten spune-i in privat ca nu ai putut sa ii gasesti pagina si ca deh, ii scrii acolo.

| NadarraXD a răspuns:

Pai, are bifata o chestie..sa nu-i scrie nimeni in cronologie sau sa nu i se arate ziua de nastere pe Facebook. Fa-i screenshot la profil, sa-i arati ca nu poti, si da-i mesaj cu felicitarea.