| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Salut.
Astăzi nu puteam să dorm și ca oricare persoană plictisită de viață am decis să îmi pierd vremea pe YouTube, până când la recomandate mi-a apărut un video (în engleză) despre persoane faimoase care ar putea fi „reptilieni", „illuminati", etc.
Ce părere aveți despre chestiile astea?
Mi se pare interesant acest subiect, deoarece este interesant să văd cum oamenii văd schimbările normale ca și cum lumea ar fi înlocuită. De exemplu ziceau de Eminem care cică ar fi murit în 2006 și a fost înlocuit sau clonat ca să fie controlat de cei care controlează industria muzicii, arătau poze vechi și noi comparândul și spunând că nu face aceleași melodii ca înainte. Sau cea mai populară cred, vorbește de cântăreața Avril Lavigne care cică ar fi fost înlocuită de o femeie care „seamănă" destul de mult cu ea, pe nume Melissa.

Răspuns Câştigător
| CostinAlamariu a răspuns:

Ca orice chestie de genul exista un sambure de adevar si un strat gros de minciună.
Cantaretii nu sunt reptilieni si nici nu cred ca sunt inlocuiti, dar nu m-ar mira ca ale lor case de discuri le dictează ce să cânte.
De exemplu e foarte bine documentat faptul ca CIA a dus un razboi cultural secret in timpul razboilui rece si au colaborat cu Beatles să promoveze anumite idei. De asta Beatles si-a schimbat stilul la un moment dat.

11 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Mama cine a revenit ))). Ray, ti-a revenit nepoata.

| Freya1 a răspuns:

Într-adevăr,america este foarte avansată si practic de acolo vin si filmele astea cu super eroi si tot restul.Dar nu cred ca este posibil ceia ce ai spus tu.
Fiecare are dreptul sa isi faca ce filme vrea legate despre lumea asta, dar asta nu insemna ca e si adevarat.

| Invictusman a răspuns:

Și tu ești reptiliana babaciune

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru Invictusman):

Sunt o reptiliană simpatică tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E prostie de la început până la sfârșit. Nu merită timp acordat aceste conspirații. Data viitoare închide YouTube-ul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prostii. PIerdere de timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca erai putin mai in varsta l-ai fi prins pe Lorin Fortuna de la noi : https://youtu.be/iN7zn2hNzWo
https://youtu.be/m0CRM1TfhOM

| chuckmanson a răspuns:

"Ce părere aveți despre chestiile astea?"
Aceeași părere pe care o am despre qanon, conspirațiile despre covid, cele care neagă schimbările climatice, aterizarea pe lună, holocaustul, genocidul armenilor sau că 9/11 a fost un atentat terorist, teoriile cu dacii sau că alegerile electorale din SUA au fost fraudate în favoarea lui Biden.
BS
https://iwastesomuchtime.com/OuterVelvetDistort

| mFlo a răspuns:

Oamenii cu minte putina si cu mult timp la dispozitie pot scornii asemenea tampeni.Este parerea mea.