| VladHd a întrebat:

Salut auziti eu am 13 ani trec spre 14 si mi-am dat seama de niste chesti de pare nici nu stiam m-am schimbat inainte eram copilaros dadeam cu palme la fund la fete si din astea dar acum nu o mai fac mi se pare cv stupid dar toti restul de langa mine se distreaza sau fac cv si mie mi se par toate chestiile alea niste prosti ce ar trebui sa fac?

1 răspuns:
| anss23 a răspuns:

Pai te-ai maturizat, poate colegii tai inca nu isi dau seama ca ceea ce fac ei e stupid.Ce sa faci? Pai nu trebuie faci nimic, te comporti cum simti.