| DeFenDeR777 a întrebat:

Salut auziti ma framinta ceva! Vorbesk cu o fata pe mess ea tot timpul raspunde. Ea intreaba ceva dar rare ori si nici odata nu incepe conversatia! ce sa fac pentru ca ea sa-mi scrie macar "Salut" va rog frumos sa nu-mi raspundeti cu chestii de genu "nu poti face nimic asa-i viata" raspunsuri clare poate cineva a mai avut asa cazuri?! FunDa! FunDa! FunDa!

Răspuns Câştigător
| violetamarcu a răspuns:

Da-i de inteles ca iti place de ea si daca sentimentul este reciproc, cu siguranta ca isi va face curaj si te va contacta si ea.

1 răspuns: