| Dakotaa a întrebat:

Salut, azi am cumparat un mouse nou dar nu merge.
Am dat la control panel - hardware and sound - viev devices and printers si apare la unspecified USB Gaming Mouse
Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| ishallhelpyou a răspuns:

Din ce inteleg, mouse-ul are nevoie de driver fiind un mouse de gaming (cam ciudat, normal functia de baza a mouse-ului este suportata - exceptie daca ai windows xp big grin ).

Anyways, verifica in pachetul mouse-ului daca este un cd/dvd si instaleaza soft-ul, daca nu, intra pe site-ul producatorului la support/assistenta si cauta modelul mouse-ului tau si descarca driverul.