| Pitbullllll a întrebat:

Cam ce salariu are un bucatar chef? Si o intrebare mai tampita fetelor le plac bucătarii?

Răspuns Câştigător
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Salariul poate varia in functie de cat de cunoscut devine acest bucătar! Poate incepe pe 2000 de lei si poate ajunge la o suma de 3 ori mai mare! Mie mi-ar place ca jumatatea mea sa fie bucătar deoarece această meserie denotă romantism, implicare si delicatete! Chiar merita

| Pitbullllll explică (pentru FoxyM):

Multi imi spuneau ca nu merita sa devii bucatar iar altii imi ziceau ca fetelor nu le place bucatarii

| Pitbullllll explică (pentru Pitbullllll):

Le plac***

| FoxyM a răspuns (pentru Pitbullllll):

Peste tot sunt păreri si păreri! Insa daca tu iti doresti asta, nimeni nu trebuie sa te împiedice sa iti realizezi visul! Totul ţine de tine si de a ta dorinta de a fi bucătar! Aici tu decizi, nu altii pentru tine