| BuGsstormbunny a întrebat:

Salut. Când merg la un majorat sau ceva, nu simt nevoia de a consuma alcool, ca si ceilalți cocktail-uri, shot uri etc, cu toate ca ma distrez si dansez cât de mult pot. Gen, am încercat sa beau bere dar nu prea imi place gustul. Cel de la Strongbkw da. Credeti ca e ok?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mai bine să nu bei, mai ales că te distrezi și așa. majoritatea beau pentru stare, nu că le place alcoolul.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

E foarte ok. Alcoolul este toxic, adică otravă.

| LoveSleep a răspuns:

Era mai ok sa consumi alcool decât sa nu consumi și sa te întrebi dacă e ok ce faci.

| BuGsstormbunny explică (pentru LoveSleep):

Nu, nu am nimic cu alcoolul, întrebam dacă e nașpa ca sa mergi la un eveniment și sa nu consumi.

| CostinAlamariu a răspuns:

E mai mult decat ok. Niciodata, dar absolut NICIODATA sa nu te lasi influentat de prostime

| FantasyBoy a răspuns:

Foarte bine ca nu simti nevoia, asta inseamna ca ai un nivel de inteligenta emotionala ridicat, si te poti distra fara porcisme de imbecili, fara sa bagi 3-4 tipuri de bauturi alcoolice, si apoi sa dai la rate.