| FlorinFlorinF a întrebat:

Salut, care credeti ca e cel mai bun antivirus si ce antivirus folositi voi?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Bitdefender.

| goldheart a răspuns:

Buna! Eu am folosit Norton si Nod 32, amandoua au fost ff bune.Acum am unul care se numeste ''avast'', dar nu'i cine stie ce. BAfta!

| CRISTY_6837 a răspuns:

Eu folosesc eset smart security 5.nici cel mai mic virus nu scapa.e foarte bun!

| R0XANNE a răspuns:

Avg

| cristinaaav a răspuns:

Eu folosesc Symantec. E destul de bun, si nu lasa sa treaca niciun virus. Inainte aveam Avast, si nici acela nu mi-a displacut, dar totusi aleg Symantec