| Ionică a întrebat:

Care e orasul tau preferat din Romania si din strainatate? Care e statiunea preferata din Romania si din strainatate? Multumesc!

7 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Imi plac Bucurestiul si Parisul.Statiuni imi plac Lignano-Italia (doar acolo am fost) si Mangalia (merg an de an si ma simt ca acasa).

| cosima11 a răspuns:

Hmm. din Romania imi plac mai multe orase. cum ar fi Cluj, Brasov si Sibiu. dar cel mai mult Brasovul. din strainatate imi place Viena. statiuni. hmm thinking aici nu prea am preferinte:p

| zanesiprintese a răspuns:

Orasul preferat din Romania? Cam greu de spus, multe imi plac. Din strainatate? Paris laughing. Statiuni din Romania? Herculane, din strainatate, nu prea stiu. laughing

| zanesiprintese a răspuns:

Cata dreptate ai @rombi! (Cu bucurestiul ma refer)

Răspuns utilizator avertizat
| andrei90tm a răspuns:

Iara dau de tine? laughing
Pai sincer nu am un oras preferat; fiecare oras are ceva special lui.
Romania e frumoasa... Doar ca nu e ingrijita corespunzator in toate sensurile happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bucuresti si Viena;
Mamaia si Slovacia.