| AnonimPeNet a întrebat:

Salut, care este cea mai bună aplicație de chat free în România? Adică sa vorbești cu românii. Fundoi

3 răspunsuri:
| iChristiaN47 a răspuns:

De free-chat, va rămâne în continuare Facebook, dacă te referi la dateing, recomand Tinder.

Dacă te referi la a cunoaște în alte moduri, ceva diferit față de rețele clasice de socializare (Instagram, Facebook) îți recomand omagle. Poți purta convorbire atât cu români (fie doar text fie cameră) dar și cu persoane de peste tot din lume.

| AnonimPeNet explică (pentru iChristiaN47):

Omegle e și pe mobile sau doar pe PC?

| iChristiaN47 a răspuns (pentru AnonimPeNet):

Este si pe Android, cred ca se pote si pe iOS.