| Liviu321 a întrebat:

Care sa fie problema pentru care nu reusesc sa joc fifa 20 cu un prieten, 1vs1, 2vs2 mai mult de un meci? Imi da o eroare cum ca ar fi ceva de la net desi amandurora ne functioneaza netul foarte bine pe alte jocuri.

1 răspuns:
| Comunity a răspuns:

Salut. Nu stiu daca asta e problema sau daca te ajuta cu ceva raspunsul, dar daca tu incerci de exemplu sa joci de pe consola si el de pe PC nu o sa mearga ca cei de la EA inca nu au cross platform.