| AdrianVoicu a întrebat:

Salut, câte persoane va ignora pe TPU? Pe mine doar 3 credeam ca pot mai mult de atât laughing
(pot sa dau și nume daca e cazul)

Răspuns Câştigător
| ShaOfHatred a răspuns:

Deci eu mi-am cerut-o, mooooor laughing

43 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

| AutumnDay a răspuns:

" Nu ai nici un utilizator care te ignoră!" yeyy! laughing

| Speed99 a răspuns:

Sunt 4 si habar n-am cine sunt, m-am uitat pe profilele lor si se pare ca nu am avut nici o interactie cu ei vreodata.

| RAY a răspuns:

105 utilizatori care te ignoră
eu personal am trimis cereri tutror celor care erau in lista mea de ignor

| AdrianVoicu explică (pentru RAY):

Imaginează-ți 105 de persoane care nu te suporta, toți într-un singur loc
Asta da record personal ( mi-a curs o lacrima)

| RAY a răspuns (pentru AdrianVoicu):

La cati ani am pe TPU nu ma mir

| AdrianVoicu explică (pentru RAY):

Am contul făcut din 2011 și tot nu am reușit sa adun atatea "prietenii"

| RAY a răspuns (pentru AdrianVoicu):

Naspa ce sa spun chiar imi pare rau

| syd2 a răspuns (pentru RAY):

Pe mine m-ai avut la ignore 2 ani.

| RAY a răspuns (pentru syd2):

Nu-mi amintesc de ce team ignorat atunci, vremurile se mai schimba

| RAY a răspuns (pentru AdrianVoicu):

Intreab-o te rog pe MănâncSăpun daca mia ascultat dedicatile pentru ea din mesajul trimis

| RAY a răspuns:

MănâncSăpun de data asta meine liebe ist die letzte mall glaubt mir

| Fatamuntilor a răspuns:

Ametitul ala de robot nici nu stie sa numere, trebuie dus la grupa mica de la gradi...El zice ca 17, eu am numarat 13!rolling on the floor
Numarati-va ignoratii....nu stiu de unde scoate atatea!

| Clorox a răspuns (pentru LoveSleep):

Ce naiba ai facut de esti asa de urat de persoane? laughing

| LoveSleep a răspuns (pentru Clorox):

I-am supărat cu umorul meu de Dylan O'Brian.

| Clorox a răspuns (pentru LoveSleep):

Saracii, habar n-au ce pierd, esti o comoara pe site-ul asta laughing

| LoveSleep a răspuns (pentru Clorox):

Mersi laughing

| WangLouis a răspuns (pentru LoveSleep):

Si pe mine ma ignora Stell99 laughing

| minrest a răspuns:

Da un raspuns documentat si bine argumentat, in contradictie cu afirmatia lor, lui KiszMy, TraiesteClipa, Romario si in general oricarui fanatic, si vei aduna repede o multime de ignore, de la cei ce vor sa scape de argumentele tale.

| justanotheruser99 a răspuns:

Surprinzător, doar 5, dar nici măcar nu îi cunosc.

| Clorox a răspuns:

20 de persoane... Puteam mai mult crying

| Superior a răspuns:

Georgelica
georgelica

Saveluc

gugugugu

CristiDinBucuresti

TrăieşteClipa

JackSparrow20

Iisusteiubeste2000

romario1

Ce pot sa zic, niste ratati. Cu unii nici nu am vorbit, altii mi-au dat block fara sa argumenteze (dovada de lasitate maxima, nu stiau cum sa o mai scoata cu mine pan' la capat, practic eu avand dreptate).

| anonim_4396 a răspuns (pentru Superior):

Ba da tu mereu ai dreptate al dq

| Superior a răspuns (pentru anonim_4396):

Corect

| deeeaqq a răspuns:

Unu Norbi07, smr dacă ştiu cine dracu e.
Hai, dă şi tu nume

| AdrianVoicu explică (pentru deeeaqq):

Sunt o persoana generos ți-l dau pe toate trei, romario1 KittyKitty123, KiszMy
laughing

| anamariarot a răspuns:

Pe mine o singură persoană laughing. I-am notat un răspuns cu „nefolositor", apoi a venit pe contul meu și-mi dădea nefolositor+eronat la propriile întrebări unde mai dădeam detalii laughing. Ulterior am văzut că se plâng mai multe persoane de acțiunile ei.
În schimb... eu am dat ignore mai multor persoane: celei menționate mai sus, lui Ray(care crede că am ceva cu el), dar mă umplea de notificări și unui fanatic. Mai urmează câțiva care-mi spun „zdreanță" prin mesaje private, că nu le dau Facebook-ul laughing

| anamariarot a răspuns:

Mă uit ce nume are acum și îți dau mesaj laughing. Și le schimbă constant

| ShaOfHatred a răspuns:

Nimeni nu ma ignora. Toata lumea ma iubeste :3

| AdrianVoicu explică (pentru ShaOfHatred):

Ăsta nu pentru mult timp muh-hahaha

| ShaOfHatred a răspuns (pentru AdrianVoicu):

I-a zii, direct block laughing)

| AdrianVoicu explică (pentru ShaOfHatred):

Verifica lista neagra

| ShaOfHatred a răspuns (pentru AdrianVoicu):

Deci eu mi-am cerut-o, mooooor laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

9, recordul cred ca il detine LoveSleep laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unul singur, care m-a tot băgat și scos din lista de ignor de câteva ori.
Regele Ray al Timişoarei

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

3 din care ii stiu doar pe 2. Si eu ma asteptam la mai mult. Cred ca pare mereu ca am chef de cearta.

| Yasmin875 a răspuns:

Ma ignora 2 utilizatori MrJoker30 si romario1.Nici măcar nu stiu de ce mă ignora.Nu îmi amintesc să fi avut vreo conversație cu ei.laughing

| AC4S4 a răspuns (pentru Yasmin875):

Romario1 cam da ignora la toti cei ce nu sunt ortodocsi.

| Scarbo a răspuns:

4.

| DreamerBoy a răspuns:

Buna.
Deocamdata nu ma ignora nimeni.Deocamdata.
Pa,pa.