| anonim_4396 a întrebat:

Caut 5 ADMINE Care Sa fie active! intr-adevar pagina are putine like-uri dar in urma cu cateva luni vorbeaudesprea ea 150 DE PERSOANE DAR NU S-A MAI OCUPAT NIMENI DE EA IAR ACUM VORBESC 3 PERSOANE :0 ARE 392 DE APECIERI happy SA NU CREDETI CA E GEN MISIUNE IMPOSIBILA SA CRESTEM PAGINA happy EU AM FOST ADMINA LA O PAGINA CARE PRIN LUNA IANUARIE AVEA 77 DE LIKE-URI SI AM RAMAS ADMINA PANA CAND AVEA 822 DE LIKE-URI IAR IN PREZENT ARE 1000 SI CEVA happy

Asa ca astept persoane care doresc sa fie admine happy Am nevoie de PERSOANE DE INCREDERE happy
id-ul meu: debo_crazy99

2 răspunsuri:
| maddy673 a răspuns:

Cum se numeste pagina? happy