| BuGsstormbunny a întrebat:

CE a hotărât ca fiecare tara isi va alege fie ora de iarna fie cea de vara. Daca in martie se va da ceasul inainte cu o ora vom trece pe ora de vara permanent. Ce credeți, ce alegere va face România și care ora considerați ca e mai buna?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Vom urma ceea ce hotaresc stapani nostri din Berlin

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Probabil nu o sa se schimbe (prea curand). Dar daca ar fi dupa mine... probabil ora de vara.

| Freya1 a răspuns:

Orice numai sa doarmă mai mult.

| RAY a răspuns (pentru Freya1):

7 ore e suficient

| Catrice a răspuns:

Chestia asta e de mult și tot schimbam ora.

| Catrice a răspuns (pentru BuGsstormbunny):

Din seria "povesti din campania electorală"hee hee

| BuGsstormbunny explică (pentru Catrice):

E hotărât la nivel de UE. Poți citi si pe alt site, care nu are legătură cu politica din Romania.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

România va face alegerea de a se schimba in continuare ca si pâna acum.