| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti exista fantone, lucruri paranormale?
Astept parerea voastra!

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Eu cred ca da, au existat.
Niciodata nu poti sa stiiwinking

9 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Lucruri paranormale exista.Deocamdata nu pot fi explicate. Fantome nu exista.

| mona a răspuns:

Exista in filme

| Furculingură a răspuns:

Nu.

| BiuL a răspuns:

Evident ca exista unele lucruri pe care omul nu le intelege sau nu le cunoaste inca, numeste-le lucruri paranormale daca vrei.

| NoOneKnow a răspuns:

Nu stiu, dar totul este posibil. Si eu sunt in dilema. Adica e o intrebare care va ramane fara raspuns.

| fockewulf a răspuns:

Paranormalul de azi este normalul de maine. Spre exemplu in trecut un fulger era considerat ceva paranormal. Cat despre fantome, habar n-am, totul este posibil.

| FallenAngelAlina a răspuns:

Eu cred ca exista deoarece am avut cateva experiente de genu.

| alexolah2001 a răspuns:

NU exista ma ce ai fumat ma?

| mdoina a răspuns:

Eu cred ca exista si fantome si vampiri si totul,,, ca toate povestile astea sau luat de undeva nu?