| anonim_4396 a întrebat:

Ce faceti de 1 Decembrie Ziua Nationala a Romaniei? happy

6 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Poate suna ciudat, dar plec in Bulgaria la plimbare.

| deeeaqq a răspuns:

Merg la patinoar şi Bistro.
Şi să nu uităm de superba defilare de lângă Casa Albă.
Adică cam ce face @Desire -.-

| Dorotheea21 a răspuns:

Imi aduc aminte ca sunt romanca si ma gandesc sa merg la defilare.
Apoi, tot pentru ca sunt romanca, o sa ma uit cu lene, la defilarea de la tv, chiar daca stau aproape de Arc.
La pranz, merg sa-mi fac datoria de romanca la o multinationala, injurandu-i pe bugetari ca stau acasa.
Cand imi aduc aminte de salariu, regret ca i-am injurat si spun in gand: "La Multi Ani, Romania". happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Maine, de ziua Romaniei, nu ma duc la scoala pentru ca e ziua mea ca sunt romanca si ma respect(stau in Germania) laughing) Probabil o sa butonez telecomanda uitandu-ma pe protv sau pe antena la ce se intampla pe acasa. La multi ani pentru maine!

| Desireღ a răspuns:

Merg de la 9 cu două prietene la defilare, apoi la patinoar şi acasă
Tuuu?