| anonim_4396 a întrebat:

Ce faceti de Craciun - sarbatori? happy Ce planuri aveti?

Va doresc Sarbatori Fericite si frumoase alaturi de cei dragi!

10 răspunsuri:
| NAdrian a răspuns:

Sarbatori frumoase si tie.

| Musique a răspuns:

Eu plec cu niște prieteni în Maramureș, probabil chiar în ajun.
Sărbători frumoase și ție! happy

| OnuOnulică a răspuns:

Sa imi petrec craciunu cu familia.

Sarbatori fericite!

| DarkOrbitMoon a răspuns:

O sa stau acasa si o sa ma uit toata ziua la filme.O sa plang, mai mult ca singur voi plange.
Sarbatori fericite si tie.happy

| BlackEyedGirl a răspuns:

O sa ma duc la colindat cu prietenii, apoi seara o sa stau cu familia :3
Sarbatori fericite si tie! :*

| NYK4u a răspuns:

De Craciun o sa cautam zapada, deci...la munte cu noi laughing
Sarbatori fericite si tie!

| an0therkid a răspuns:

WOW
Sarbatori fericite si tie

| Didishorr a răspuns:

Eu mai mult pe acasa. Sarbatori fericite si tie.

| AntoniaAndreea a răspuns:

Esti foarte dragut din partea ta sa te gandesti si la noi! :* Sarbatori fericite si tie! :*

| alyeualy a răspuns:

Sarbatori fericite si tie :* Eu imi petrec Craiunul cu familia.