| UnDiavol a întrebat:

Salut ce inseamna nu avem plastic frate eu nu mai înțeleg nimic am fost să-mi fac pașaportul și mau amânată de fiecare data frate pana acum am așteptate 45 de zile fix cum au zis ei au apărut probleme la București ca cică lipsesc din materiale câta vrăjeala ieftină cu toate ca la început mi-ai zis așa după 2 săptămîni revino am mers frumos după doua săptămânii nimic și atunci tot la fel nu avem plastic de inseamna asta? Eu nu mai înțeles nimic ma zis ca au și probleme la București cu materialele sunt obligată aștept pana pe 1 luna asta fix când de face și obligatoriu Vacinul astra zeneca asta si am văzut si la știri ca sunt suspecți oameni morți de la astra zeneca asta cum să-ți Bati joc in halul asta cand eu am toat actele in regula pana la timbru și nici timbru nu trebuia am mutație am totul ce zdrențe ba te vede străini din afara sate ardă i-am dat lui baba aia care face figuri zdreanță aia 100 euro i-am dat cu toate ca aveam toate actele in regula deci aveam mutație aveam totul și tot strâmba din nas frate tor figuri face și zdreanță aia la alți le de mie nu-mi da bulentinul mor de nervi

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dubios. Cica avem multă poluare și plastic irosit, ca aruncam plastic in mare, la gunoi, ca nu stiu ce. Iar ei ce fac cu el? Eu arunc plasticul in tomberonul de reciclare, ce se face cu el? Deci de cărți de identitate nu au plastic... dar daca mergi la mall gasesti plastic cât cuprinde, etichete de plastic, sacoșe de plastic, jucarii cu plastic la greu.

| UnDiavol explică (pentru anonim_4396):

Vor mita nu le mai dau nimic le-am dat lui baba aia frate 100 euro între acte am bagata am zis fiu baiata bun având toate actele toate in regula mutație cam completate toată Fișa am zis sa fiu băiat finuț sa bag și 100 între acte tot eu am loato in gură de prost ce sunt sa m-am saturat pana peste cap de tot am sa fac facinul săptămâna asta fără el nu pot trece vama mai bine mor dreacu sunt scârbit de zdrențele astea da știu eu ce am de făcut daca ei joaca murdar atunci așa sa fie

| UnDiavol explică (pentru anonim_4396):

Mama calmat gata )))) am mers am ascult o muzica Aia e dai dreacu oricum merg in iad nu merg in rai dai drescu de eklere )))

| sadrian46 a răspuns (pentru UnDiavol):

Mai bine mor dreacu
Dar ce pasional ești! O adevărată comoară la casa omului!

| UnDiavol explică (pentru sadrian46):

Sunt UnDiavol Adevărată la casa omului
Îți facă un așa haos in viața ca uiți cum te cheamă

| sadrian46 a răspuns (pentru UnDiavol):

Așa se spune că în orice interacțiune, tranzacție, relație, fiecare tinde sî își satisfacă nevoi psihice profunde. Astfel, ca să putem trăi, avem nevoie de ordine, de armonie. Dar unii au din motive profunde, numai de ei știute, să distrugă. Soluția pentru ei, este eliminarea. ca să nu facă haos prea mare.

| UnDiavol explică (pentru sadrian46):

Haos Haos Haos da

17 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

N-ai murit încă? De ce i-ai dat 100 de euroi?
Ce legătură au morții de Astra Zeneca cu buletinul tău?
Crezi că are cineva special ceva cu tine? Crezi că ei nu vor să îți dea ție buletin? Dacă nu ai materiale să ți-l facă, cum să ți-l dea? Te ajută nervii să rezolvi situația sau îi consumi degeaba?

| UnDiavol explică (pentru sadrian46):

Am dat ca retard ce sunt 100 euro dacă aveam minte nu făceam asta am zis sa dau sa fie mai bine sa mi-l de mai repede am văzut la știri ca dacă mi faci vaccinul ăla nu poți trece vama am văzut la stiri ca ați da un pașaport de vaccin naiba cum ai spune ceva de genul îl obți după vacin și poți abia după sa călătorești in Europa nu știu ce are cu mine a plecată acolo pana i-am zăpăcit pe toți deja când ma vede știe ca avenit turcu ma știe și paznici mau alunata de fiecare data ma frate cum sa nu ai tu un amărâtă de plastic să-mi dai dreacu o data buelntiul ăla amărâtă ma alți îl ia frate stau și la rând cu orele nimic ma ia cu vrăjeala ieftină nu avem plastic ca nu știu ce la București nu nu ma ajuta ai dreptate nu ma ajuta nervi la nimic aicia ai dreptate ma duc să-mi iau o sawruma bag o muzica Mai bag un meci de tenis cu nebuni și îmi trece ai dreptate dar uneori ma enervez oricum eu la nervi nu tip nici nu înjur

| goguPatent a răspuns:

Eu sper ca din cauza ca ai dat spaga nu iti fac astia buletinul. Ha ha ha.

PS. Vezi ca nu te obliga nimeni sa iti faci vaccinul.

| UnDiavol explică (pentru goguPatent):

Serios? Așa a zis la știri cine vrea sa călătorească in Europa trebuia sa facă vaccinul și dupai ai da acel pașaport cică și așa poți pleca in afară asta nu știam ma gândeam sa plec pe la unguri cu trenul și acolo dădeam ceva bomboane )))) sti ceva frumos )))) poate îmi iau bâtaie acolo și ma da din tren jos )))))

Eu dădeam sa mi-l dea mai Repede dar nici aia nu a refuzat nu zis nimic ia loata am crezut ca dacă dau bani vine Mai repede de unde nimic asta data vitoare știu ce am de făcut întreb doriți mita doamnă )))) in lei ))))

| goguPatent a răspuns (pentru UnDiavol):

Nu a zis nicaieri la stiri ca e obligatoriu vaccinul daca vrei sa calatoresti. E doar varianta mai simpla. Poti la fel de bine sa calatoresti cu test sau cu carantina de 14 zile.

| UnDiavol explică (pentru goguPatent):

Bun atunci aleg carantină Mersi pentru informați

| goguPatent a răspuns (pentru UnDiavol):

Stai ca nu e chiar asa.
Ia si consulta siteul MAE ca sa afli exact cerintele statului in care vrei sa mergi.
Poate unii cer carantina + test

| UnDiavol explică (pentru goguPatent):

Merg in Austria știu am loat in considerare știu ca trebuie sa fac testul ăla sunt conștient ce am de făcut știu ca nu este așa simplu mersi pentru informați

| UnDiavol explică:

Am scris la nervi pașaportul de fapt este bulentiul cartela

Răspuns utilizator avertizat