| Legion7X a întrebat:

Salut
Ce părere aveți de metoda criogenizării? tocmai era ieri un documentar pe national geografic cu privire la oprirea îmbătrâniri și se lega și de criogenizare

https://m.click.ro/......s-la-viata

7 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Asta nu are treaba cu oprirea imbatranirii, tot atata vei trai, doar ca mai ingheti timpul.
Chiar vazusem un filmulet despre un doctor care nu putea face nimic pentru fata lui de 2 ani bolnava si a apelat la metoda asta in speranta ca in viitor se va gasi un leac.
Eu cred ca functioneaza, dar omul nu va mai fi la fel, si chiar daca va fi, recuperarea e lunga si grea...

| Legion7X explică (pentru Bondarel99):

Da fi ca un nou născut

| RAY a răspuns:

Http://documentare.ucoz.co.uk/......16-1-0-155

despre asta vorbesti?

ce cred eu despre metoda asta?

creierul e prea complex ca sa il renvi si doi constinta aia se pierde, desi tot nu vei fi tu cooooooool, va fi altcineva in corpul tau, inca nu stim ce ec constinta

| SG1995 a răspuns:

Prefer incinerarea, desi poluanta, numai ocupam spatiile aiurea cu cimitire.

| Alexandruuu88 a răspuns:

Sincer eu nu cred in asa ceva....este o prostie

| Legion7X explică (pentru Alexandruuu88):

Http://desecretizari.blogspot.ro/......te_07.html

citeste si asta procedura chiar are loc în SUA dar nu se stie dacā va avansa în viitor dând rezultat

| andrey69 a răspuns:

Est inca concept prin SUA, cred ca tehnologia a avansat foarte mult, tot ce este posibil
doar prin afara