| Shooter a întrebat:

Ce parere aveti de televiziunea de la Romtelecom? E convenabila? Cum se comporta pe timp mai "urat"?

13 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Momentan se comporta "urat".

| Shooter explică (pentru neutrino):

Ce inseamna "urat"?

| TOOL a răspuns:

Mie mi se pare ca Romtelecom nu e asa o televiziune buna, Anul trecut a fost o furtuna am stat 3 zile fara televizor, asa ca am hotarat sa imi iau RDS RCS si mi se pare o alegere mult mai buna.

| RockOrNothin a răspuns:

Depinde de antena ta. La noi cand batea vantul nu mergea deloc, dar am "miscat-o" putin (i-am dat una de nervi) si acum merge si pe soare ori furtuna, ori cand fulgeră și tună =)

| ovdiuc a răspuns:

Am o parere foarte buna despre romtelecom in ultima vreme.s-au mai indreptat si la oferte big grin

| TelekomRO a răspuns:

Apelati 1930 gratuit in reteaua Romtelecom sau TELVERDE 0800800800 - colegii nostri va vor oferi informatiile necesare. Toate cele bune!

| Marian001 a răspuns:

Salut!
Eu am o parere destul de buna despre romtelecom.BinelaughingEU am si internet si televiziune de la romtelecom, dar doar o singura data am avut probleme cu ea, cand a fost o ninsoare puternica, a trebuit curatit cevaa la antena.dar in rest e buna si pe ploaie si pe soarehappyn-ai treaba cu eahappytongue
BaftahappySi merge foarte bine, nu se intrerupe si nu face nici "purici"laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Marian001):

Salut,scuze ca scriu aici.Eu ma gandeam sa las internetul Vodafone si sa trec la romtelecom.Cum e pachetul? Cat platesti lunar? Cat e traficul la internet, ma poti lamuri?

| Shooter explică (pentru Marian001):

Si eu am internet tot de la ei, si mi-au facut o oferta si cu televiziunea...

| Marian001 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru pachetul internet+telefonie sunt 3 pachete:1.Pachet Power+
Internet: viteză până la 100 Mbps
Telefonie: 200 minute oriunde + nelimitat oricând fix şi COSMOTE
BONUS: acces la VOYO timp de 12 luni(70lei)
2.Internet: viteză până la 2000 Mbps
Telefonie: 400 minute oriunde+ nelimitat oricând fix, COSMOTE şi internaţional(73 de lei, asta il am euhappy
BONUS: acces la VOYO timp de 12 luni
3.Internet: viteză până la 100 Mbps
Telefonie: 200 minute oriunde + nelimitat oricând fix şi COSMOTE
50 de lei

| anonim_4396 a răspuns (pentru Marian001):

Multumesc.Tu esti multumit de el? Adica cand spune acolo ca viteza este de pana la 100 Mbps, e posibil sa fie si de 12Mbps?laughing Si vreau sa stiu care e limita de conexiune.E un prag de conexiune? Adica eu de exemplu am acum modem Vodafone dar imi da conexiune doar 500 MB dupa care viteza de conexiune scade drastic. Si daca depasesc limita de conexiune (la romtelecom) se adauga la factura sau scade viteza? As vrea id tau de mess sa ma lamuresti unpic.happy Sa nu faca astia gura ca facem chat aici. Nu sunt lamurit ca internetul este nelimitat. Tv-ul d e asemeni e inclus in suma care ai spus-o?
Multumesc.

| Marian001 a răspuns (pentru anonim_4396):

Lasa-mi id tau, ca eu nu pot sa-ti trimit pm.

| YroxyY a răspuns:

Urat