DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sa iti mai zic eu unul happy
Ai auzit de glanda pineala?(Al treilea ochi). Prin meditatie se poate "deschide". Si de-a lungul timpului noi ne spalam pe dinti, asta afecteaza aceasta glanda. Pasta de dinti contine flour. Iar aceasta glanda absoarbe foarte mult flour.
Daca intr-adevar am putea sa controlam cu desavarsire aceasta glanda, am putea sa stim mai multe, o cunoastere la nivel superior. Interesant este ca noi ne spalam pe dinti, pentru ca asa a lasat... cine a lasat, aceasta pasta de dinti. Nu bate putin la ochi faptul ca se stia asta de mult, si totusi nimeni nu face nimic... Oricum ar fi mai multe de spus.

Plus ca asa am citit si eu pe un blog odata happy

| Idkidk a răspuns (pentru DoarBogdan):

Eu am mâncat Oreo cu pastă de dinţi, şi tu acum anunţi lumea de Flour? rolling on the floor

| Doarunaltutilizator explică (pentru Idkidk):

Pasta de dinti am mancat si eu cand eram mai mic asta a fost demult.

| Idkidk a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Mie mi s-a făcut farsă cu pasta de dinţi şi oreo rolling on the floor.

| R0R0 a răspuns:

Aiurea.
Nu i-as asculta.

| Idkidk a răspuns:

Salut Octavian,

E, era un articol sarcastic. Dar faza cu photoshopatul la greu la reclamele la Colgate, e 100 % adevărat!

O zi bună!

| syd2 a răspuns:

Sarcasm ALERT!