| Ionică a întrebat:

Ce parere aveti despre judetul Constanta? Multumesc!

4 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Locuiesc în Constanţa.happy
Mi se pare că este un oraş frumos, unul dintre cele mai mari şi mai populate ale ţării, sunt multe lucruri de văzut aici şi mai ales marea, în Constanţa se află cel mai mare port al mării Negre şi cea mai celebră staţiune, Mamaia.happy

| Ana a răspuns:

Frumos, mai ales la mare love struck

| Sylx a răspuns:

Asa cum ti-am raspuns si la intrebarea anterioara, Constanta face parte din regiunea Dobrogea impreuna cu Tulcea iar pana in anul 1940 din aceasta regiune mai faceau parte si judetele Caliacra si Durostor care astazi se afla in componenta Bulgariei. Ce parere pot sa am decat buna asa cum am in ce priveste toate judetele Romaniei, sunt roman si imi iubesc tara.

| eugem35 a răspuns:

O parere buna tinand cont ca este o zona viticola ce sa spun alteva nu mai de bine o zona frumosa a tari cu dunarea cu mare si cu canalul dunare marea neagra