| whatisthis19 a întrebat:

Ce parere aveti despre Katalin Talent? https://youtu.be/lkCOvGOKc6U

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost traumatizat intr-un orfelinat si acum incearca sa isi traiasca copilaria la 34 de ani pe care nu o avut-o se pare ca tiribombele, exorcizarile si alte chestii de genu la facut "celebru" pe Youtube/omeagle. el se da retard da in realitate nu este chiar asa sa fii in locul lui intr-un hal fara de hal traumatizat (orfelinat) inseamna ceva sa fi aruncat la gunoi de catre proprii parinti si sa fi batut, hartuit, umilit, nemancat, nedormit si sa depasesti aceasta trauma este rarisim.el este fara tata fara mama deci este orfan nu si a cunoscut niciodata acei parinti nu vreau sa ii jignesc dar gandeste-te sa te descurci singur in situatia lui sa fi neajutorat sa nu fi cunoscut de nimeni sa nu iti cunosti familia si sa fi independent sa iti platesti intretinerile, mancarea toate aceste chestii luna de luna mi se pare incredibil lumea il face nebun da nu stie prin ce a trecut el si o depasit conditia.nu fura, nu da in cap la nimeni nu se milogeste la neanuri el singur pe barba lui se descurca asa cum poate primind donatii de la copii pe Youtube, omeagle si lucrand din cand in cand pe la unele restaurante. Se cam umileste singur facand provocari pe bani da el stie ca asta prinde la copii chiar de il costa si ii afecteaza "imaginea" dar cine il cunoaste in viata reala stie ca nu e asa cum e pe internet. incearca si el sa faca dupa posibilitati neavand studii scolare face ce poate. timpul pierdut incearca sa il retraiasca acum. apropo nu sunt fan katalin talent da ii stiu putin din povestea vietii.

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Tiganeala. Tampit!

| mentholinks a răspuns:

E un om oricare altul dar artist slab, incearca sa atraga atentia pentru a avea fani si pentru a castiga cat mai multi bani. E doar de fatada, ca nu face el in realitate ceea ce canta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jos ranga, stop violenta!

| Daniel323 a răspuns:

Un cocalar normal.

| Mitza1981 a răspuns:

Un boschet