| Doarunaltutilizator a întrebat:

Salut.
Ce parere aveti despre "Neata cu Razvan si Dani" de pe Antena 1?

Răspuns Câştigător
| MistretulPufos a răspuns:

Cine are timp sa se uite, serios? Si daca se uita cineva sunt numai pensionarii care au timp dimineata...

| Idkidk a răspuns (pentru MistretulPufos):

Bunicii mei... rolling on the floor

| Doarunaltutilizator explică (pentru MistretulPufos):

Da asa este cine sa aiba timp sa-l vada daca incepe la 8 dimineata? unii atunci sunt la serviciu sau la scoala sau dorm toata dimineata sunt si alte motive.

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

O prostie. laughing

| Aberdeen a răspuns:

Mă enervează prezentatorii, mi se par actori slabi. Consider că, pentru cei de acasă, micile lor momente de show, nu sunt total convingătoare, întrucât se vede destul de bine că încearcă să joace un rol. -Mică impresie pe care mi-au făcut-o câteva secvențe din ce am văzut până acum, dar nu urmăresc. Poate că i-am perceput greșit, nu știu.
Mda, știu că ai întrebat de emisiune, și eu ți-am răspuns de prezentatori, dar „mâna este pentru mănuşă, așa cum capul este pentru căciulă". laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O emisiune laughing