| Eroare404 a întrebat:

Salut, ce planuri aveti pentru luna noiembrie?

13 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Vreau sa-mi iau bradut de craciun

| RAY a răspuns:

Sa fac shopping, sa imi gasesc iubita, sa donez 1 euro pentru construirea mănăstiri neamului cu speranta ca imi vor fi iertate pacatele, sa ajut persoane pe TPU, sa intalnesc persoane noi, sa invat cateva ceva nou

| OldSoul a răspuns:

Sa am un profit mai mare decat am avut in octombrie.
Atat pe plan material cat si sentimental, si desigur, preferential fara mare efort.

| GoldenZenith a răspuns:

Să aștept să treacă.

| Caro34 a răspuns:

Sa-mi termin temele mai repede, sa castig la Lotto, sa ma plimb mai mult pe jos, sa dorm mai mult, sa rad mai mult, sa mai fac un pas in indeplinirea scopurilor mele etc.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Caro34):

Super, succes, si te plimbi pe jos pe tocuri? laughing Sa vin sa ti fac poze

| Caro34 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Deci, imi faci poze numai dacă am tocuri? sad Din păcate, port numai pantofi ortopedici cu toc jos...

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Caro34):

Nuu, era o glumă, i ti fac poze si daca porti adidasi sau mergi desculță.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic special

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

.să termin și eu cărțile pe care le-am început, serialele la fel, probabil să învăț să croșetez, cine știe... poate pentru întrebarea cu decembrie vor fi tot astea

| AdrianVoicu a răspuns:

Sa cuceresc intreg pamantul

| Victor453 a răspuns:

Sa merg la scoala, black friday, estivaluri diferite, s afac teme si alte treburi prin casa

| Crista456 a răspuns:

Buna!

Nimic diferit fata de octombrie happy