| Fancyuiop a întrebat:

Ce poți să-i faci unui dobitoc de "fost " coleg,care când treci pe un drum pe care trebuie să mergi, iese la geam și șuieră/scuipă/strigă. Plus că mă amenință pe Facebook,sub un cont fals care și l-a făcut. Da, e cam forever băiatu, ori se plictiseste, da nu stiu ce pana mea vrea, asta e chestia laughing).

5 răspunsuri:
| Mohican a răspuns:

Daca il consideri un pericol, du-te la politie sau spune direct parintilor sa se duca la el la usa sa discute cu parintii lui.

Daca nu functioneaza, ignora-l asta este cea mai buna cale de a castiga. Prefate ca vorbesti la telefon sau ca asculti muzica in casti si ca nu il auzi.

| Fancyuiop explică (pentru Mohican):

Mi-a scris si pe f. nu stiu ce vrea de la mine.

| Mohican a răspuns (pentru Fancyuiop):

Ignora-l daca nu ati avut nici o incaierare pana acum.

| Fancyuiop explică (pentru Mohican):

E f agresiv. Într-a cincea m-a bătut rău. Casa lui e în drum spre bunica mea. Chiar și acum stau cu frică.

| Mohican a răspuns (pentru Fancyuiop):

Ti-am zis, du-te la politie.