| Anonimuuuussssss a întrebat:

Ce reviste cu program tv stiti? Care v-i se pare mai buna? Eu stiu de potv magazin.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

TV Mania, rămâne preferata mea. Cu ea m-am obișnuit...
Revista Pro TV Magazin s-a desființat încă din oct. 2013, nu o mai căuta!

Suplimentele TV Click si Libertatea, Jurnalul Național apar în zilele de vineri, la preț de 2.00 lei (așa știu)
TV Satelit cam lasă de dorit, nu o prefer.

6 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Reviste cu program tv sunt: Pro Tv Magazin, Tv Mania, Click Tv şi Libertatea tv.

| trixiiie a răspuns:

Încearcă site-ul Kappa TV.

| TheLovelyGhost a răspuns:

Tvmania.protvmagazin

| ANONIMANON a răspuns:

Programul Pro TV magazin e cel mai bun. Mai sunt TV satelit, Click TV.

| Anonimuuuussssss explică (pentru ANONIMANON):

Multumesc de raspuns.Cand apare pro tv?

| ANONIMANON a răspuns:

Sau te poti uita online pe http://www.port.ro/pls/tv/tv.prog